fbpx
Spojte sa snami
Avatar

Uverejnený

on

Vzhľad je niečo, čo trápi každého z nás. Neustále sa sledujeme v zrkadle a snažíme sa vyzerať čo najlepšie. Nejedného z nás trápia nedokonalosti pleti, problémy s kvalitou vlasov, či nechtov. Ľudia pod vidinou krajšieho vzhľadu, investujú do kozmetických produktov nemalé sumy. Z každej strany sa na nás valí veľké množstvo reklám, platených propagácii a my pod týmto tlakom nakupujeme nelacné kozmetické produkty. Avšak pri výbere týchto produktov treba byť ostražitý, nie každý produkt je hodný svojej ceny. Niekedy netreba siahnúť hlboko do vrecka a účinné a cenovo dostupné produkty môžeme nájsť v každej lekárni. V tomto článku spomenieme 3 produkty, ktoré sa určite oplatí vyskúšať.

Bojujete s akné? Zinok je silný antioxidant, taktiež má silné protizápalové účinky. Zinková masť zabraňuje prenášaniu baktérií, čím potláča zápalové a hnisavé procesy. Táto masť je obľúbeným prípravkom pri liečbe akné. Taktiež pomáha pri liečbe bradavíc, urýchľuje hojenie rán, chráni pokožku pred starnutím. Zinkovú masť môžete aplikovať podľa potreby aj niekoľkokrát denne. Produkt sa odporúča používať lokálne, na postihnuté miesta. Zinkovú masť si môžete zakúpiť v každej lekárni a cena produktu sa pohybuje od 2€.

Počuli ste už o zázračnej Jarishovej vode? Ide o bezfarebnú tekutinu a jej vôňa je veľmi jemná a príjemná. Je vhodná pre mastnú, problematickú a citlivú pleť so sklonom k akné, na ekzémy a na upokojenie pleti. Jarischov roztok môžete aplikovať ako bežnú pleťovú vodu po odličovaní pleti. Pleť taktiež ostáva hydratovaná. Cena sa pohybuje okolo 3€.

Máte problémy s kvalitou vašich vlasov, pokožkou či nechtov? Biosil plus patrí medzi tie prípravky, ktoré majú široké účinky, taktiež pomáha pri boji s únavou a imunitou. Ide o tabletky, ktoré pomáhajú vlasom, pleti aj nechtom. Jeho cena sa pohybuje od 3€.

Všetky spomenuté prípravky majú overené účinky. Pomer ceny a kvality týchto produktov je len ťažko prekonať.

Pokračovať v čítaní
Reklama

Beauty triky

Ako najlepšie spáliť kalórie v lete?

Chudnutie v lete? Jasné, že áno!

Natália

Uverejnený

on

Je tu leto, podľa mňa najlepšie ročné obdobie, pretože práve v lete môžeme páliť oveľa viac kalórií ako v chladnejších mesiacoch.Ako na to?

Jednoducho. Leto je ideálny čas na chudnutie, slniečko priam volá po pohybe. Ale pozor, žiadne zaručené týždenné diéty, pri ktorých schudnete 10 kilo nefungujú. Keby to tak bolo, boli by všetci ľudia vo forme, takže pekne sa spolu naštartujeme. Skúste niekoľko mojich overených rád a výsledok uvidíte po niekoľkých týždňoch.

  1. Namiesto auta choďte do práce na bicykli alebo pešo, samozrejme, pokiaľ to nemáte 20 km.
  2. V práci choďte po schodoch, výťahu sa vyhýbajte oblúkom.
  3. Pite veľa tekutín, zelených čajov. Mnohokrát je za hladom schovaný iba smäd.
  4. Nezabúdajte na raňajky, čo pripomínam vždy, telo potrebujete naštartovať, ale nie praženou slaninou.
  5. V práci si urobte krátke prestávky, ponaťahujte si svaly, prejdite sa po pracovisku.
  6. Pri akejkoľvek činnosti doma si pustite hudbu a potancujte si, prídete na iné myšlienky a spálite ďalšie kalórie.
  7. Posledný bod na záver je ten najdôležitejší, do voľného času si zaraďte pohyb v prírode, stačí prechádzka, bicykel, chôdza, beh, každý podľa seba, čo má rád a zvládne. Hlavne neseďte doma s hlavou v počítači alebo na telefóne!

Verím priatelia, že ste sa nechali inšpirovať, a venujete viac času sebe a naštartujete svoje telo. Každý z nás sa chce cítiť dobre nielen pred letom, počas leta, ale počas celého roka. Držím palce!

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články