fbpx
Spojte sa snami
Avatar

Uverejnený

on

Každý chce žiť život plný dobrodružstiev, zážitkov a vášne.  Avšak existuje len jedna časť nášho života, kedy naozaj môžeme žiť naplno. Áno! Sú to naše školské časy, naše detstvo, naša mladosť. Ale prečo je táto časť nášho života taká úžasná?

Je určite pravda to, že keď sme mladí, máme viac času ako dospelí, ako naši rodičia. Pracujúci ľudia musia riešiť veľa rôznych problémov ako ich práca, rodina, mzda alebo bývanie. Mladí ľudia takéto problémy v podstate nepoznajú. Jednoducho môžu robiť všetko po čom ich srdce túži kedykoľvek sa im zachce, a tak si užívať svoj život.

Môžeme taktiež povedať, že študenti majú viac energie ako dospelí, či starší ľudia. Stačí keď sa vyspí 5 hodín 3 dni za sebou, stále takmer bez problémov funguje ďalej.

Na druhej strane študenti nemajú taký prístup ku peniazom aby si mohli naplno užívať. Môžu mať nespočetne veľa snov. Avšak, bez žiadnych € môžu akurát tak sedieť doma, a takto si “užívať“ svoj život. Alebo môžu mladí ísť na brigádu a zarobiť si nejaké peniaze pre splnenie ich snov.

Viem, že som spomínala, že študenti majú viac času. No občas naozaj toho voľného času moc nie je. Niekedy majú mladí veľa učenia, a vtedy sú naozaj už z toho unudení a unavení.

Pravdaže, je potrebné v tomto veku študovať, avšak mať aj vyhradené plány a čas na aktivity plné dobrodružstiev. Ak si študent zapálený do učenia, skús niekedy tie knihy a štúdium nechať tak. Choď von s priateľmi, zrelaxuj od učenia a ži svoj život naplno!

Beauty triky

10 vecí, ktoré by si mal urobiť toto leto

Toto leto bude Tvoje !

Avatar

Uverejnený

on

By

  • Festival

Leto, zábava, teplo – toto všetko spája slovo festival. Teraz je práve čas rozprúdiť krv v žilách a začať si na plné pecky užívať. Taktiež, tu môžeš ukázať svoje kreatívne JA vo svojom outfite, účese a vyblázniť sa s dobrou partiou.

  • Chata

Alebo jednoducho aj grilovačka. Zábavná, no zároveň pokojná noc s tými správnymi ľuďmi a teplý vánok leta vždy prinesie niečo skvelé.

  • Túra

V takomto krásnom, zvyčajne slnečnom počasí sa túra hodí na jednotku. Síce sa riadne namakáš a budeš zničený, no výhľad a pocit z prekonania samého seba stojí za to.

  • Brigáda

Ku letu samozrejme patrí brigáda. Tá je pre nás vynikajúcou skúsenosťou pre ďalšie povolania, a samozrejme nezaškodí si niečo privyrobiť.

  • Za hranice Slovenska

Určite sa toto leto nebude sedieť doma. Ak sa už nevyberieš k moru, to nevadí. Stačí ak vôbec navštíviš susedných Čechov, trhy v Poľsku alebo iných susedov, a spoznáš ich kultúru.

  • Oddýchni si

Však toto ku letu patrí na 100%. O čom inom je predsa toto obdobie (hlavne pre študentov), ak aspoň raz poriadne nevypneš.

  • Vzdelávaj sa

Celý život je o učení sa. Nemusíš to preháňať. Stačí aspoň chvíľa denne. Ak sa chceš naučiť nový jazyk, hrať na gitare, variť halušky,  tak sa to nauč. Buď vzdelaný a splň si tak možno jeden z tvojich snov.

  • Choď ku vode

Teplo a voda spájajú jeden z najlepších pocitov na svete. Viac k tomu nemám čo povedať. Jednoducho je leto, tak sa bež osviežiť a relaxovať ku vode.

  • Urob niečo odvážne

Prefarbi si vlasy, daj si tetovanie, pozvi niekoho von… Sprav niečo rebelské, odvážne, nech je na čo spomínať.

  • Ži

Hlavne nezabudni, že každý deň má svoje čaro, bez toho aby si musel plniť tieto body. Užívaj si, usmievaj sa a relaxuj. Je to tvoje leto.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články