fbpx
Spojte sa snami

O nás

Sme skupina mladých nadšených ľudí, ktorým:

1. záleží na budúcnosti nášho životného prostredia už dnes

Mnoho z nás má doma množstvo dobrých vecí, ktoré už nepotrebujeme a vzhľadom na ich nízku finančnú hodnotu často končia v smetnom koši, napriek tomu, že by sa niekomu zišli. Či už sú to staré nohavice, ktoré sú mi veľké, pretože som schudol/a, alebo je to starý mobil, ktorý už roky sedí v zásuvke. Nie takéto veci nepatria do koša, pretože sa ešte jednoducho dajú predať alebo darovať cez našu stránku.

2. zaujímame sa aj o bežné veci týkajúce sa nášho každodenného života.

Aj starostlivosť o telesné a duševné zdravie, celkový svoj životný štýl, rodinu, najbližšie okolie môžeme riadiť zdravo a ekologicky, stačí iba chcieť a mať otvorené oči novým spôsobom a možnostiam a často obyčajné veci môžeme robiť so zmenou, lepšie, neobyčajne a lacno, napríklad len do desať eur. 

Nezabudnite! Pomôžme aspoň svojou troškou k záchrane našej planéty či už prostredníctvom ekologického prístupu k svojim veciam, alebo k zdravej a ekologicky neškodnej starostlivosti o seba, svojich najbližších a svoje okolie.

Každá jedna kvapka našich malých snažení vteká do mora a vytvorí oceán spoločnej starostlivosti o našu krásnu planétu. Pridáš sa k nám?

Ak sa chceš k nám pridať neváhaj nás kontaktovať na náš mail vsetkodo10eur@gmail.com