fbpx
Spojte sa snami
Avatar

Uverejnený

on

‌Dlhší deň
Ak vstávaš o 6:00 namiesto 10:00, je ti určite zrejmé, že je pre teba pripravený značne dlhší deň. A čo taký deň môže priniesť? Omnoho viac príležitostí, stretnutí a samozrejme možných zážitkov.
‌Viac energie
Možno to znie divne, ale je to pravda. Už dávno si si mohol všimnúť, že ak vstaneš o 11:00, si celý deň „oťapený“ a takmer neustále sa neustále sa ti zíva. Ak sa však zobudíš skôr, tvoje telo bude prebraté, a bude mať dostatok prirodzeného spánku, čo je 6-8 hodín.


‌Väčšia disciplína
Ak sa naučíš skôr vstávať, alebo to už máš vo zvyku, tvoja disciplína sa omnoho zlepší. Prirodzene, ak sa dokážeš zobudiť na ranný budík, dokážeš sám seba prinútiť do rôznych aktivít. Či si už len poupratovať kanceláriu, izbu, ísť si vybaviť rôzne veci alebo sa plnohodnotne pripraviť so školy, prípadne do práce.
‌Čas na šport
Pokiaľ vstávaš skôr, máš dlhší deň, dostatok času a nakoniec aj takzvanú disciplínu. Vtedy nie je vôbec problém si zacvičiť. Človek sa už sám od seba zdvihne, a začne hľadať miesto a vyhradený čas v dni, kde by mohol svoju energiu „vybúriť“, a hlavne urobiť aj počas toho dňa niečo pre svoje zdravie.

‌Treba ísť spať skôr
Isteže všetkom toto ranné vstávanie vyzerá po týchto slovách celkom príjemne. No zabudni na to, ak pôjdeš spať po polnoci a ráno sa rozhodneš vstať o 5:00. Prvé dni môžu vyzerať celkom okej, ale neskôr sa to iste zvrtne k horšiemu. Čiže, neponocovať!
‌Dopraj si
Každý potrebuje niekedy reštart. Tak si dopraj určite aj ty aspoň raz do týždňa ten krásny, dlhý, aspoň 10 hodinový spánok. Úsmev na tvári ťa v ten deň určite neminie.

Beauty triky

10 vecí, ktoré by si mal urobiť toto leto

Toto leto bude Tvoje !

Avatar

Uverejnený

on

By

  • Festival

Leto, zábava, teplo – toto všetko spája slovo festival. Teraz je práve čas rozprúdiť krv v žilách a začať si na plné pecky užívať. Taktiež, tu môžeš ukázať svoje kreatívne JA vo svojom outfite, účese a vyblázniť sa s dobrou partiou.

  • Chata

Alebo jednoducho aj grilovačka. Zábavná, no zároveň pokojná noc s tými správnymi ľuďmi a teplý vánok leta vždy prinesie niečo skvelé.

  • Túra

V takomto krásnom, zvyčajne slnečnom počasí sa túra hodí na jednotku. Síce sa riadne namakáš a budeš zničený, no výhľad a pocit z prekonania samého seba stojí za to.

  • Brigáda

Ku letu samozrejme patrí brigáda. Tá je pre nás vynikajúcou skúsenosťou pre ďalšie povolania, a samozrejme nezaškodí si niečo privyrobiť.

  • Za hranice Slovenska

Určite sa toto leto nebude sedieť doma. Ak sa už nevyberieš k moru, to nevadí. Stačí ak vôbec navštíviš susedných Čechov, trhy v Poľsku alebo iných susedov, a spoznáš ich kultúru.

  • Oddýchni si

Však toto ku letu patrí na 100%. O čom inom je predsa toto obdobie (hlavne pre študentov), ak aspoň raz poriadne nevypneš.

  • Vzdelávaj sa

Celý život je o učení sa. Nemusíš to preháňať. Stačí aspoň chvíľa denne. Ak sa chceš naučiť nový jazyk, hrať na gitare, variť halušky,  tak sa to nauč. Buď vzdelaný a splň si tak možno jeden z tvojich snov.

  • Choď ku vode

Teplo a voda spájajú jeden z najlepších pocitov na svete. Viac k tomu nemám čo povedať. Jednoducho je leto, tak sa bež osviežiť a relaxovať ku vode.

  • Urob niečo odvážne

Prefarbi si vlasy, daj si tetovanie, pozvi niekoho von… Sprav niečo rebelské, odvážne, nech je na čo spomínať.

  • Ži

Hlavne nezabudni, že každý deň má svoje čaro, bez toho aby si musel plniť tieto body. Užívaj si, usmievaj sa a relaxuj. Je to tvoje leto.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články