fbpx
Spojte sa snami

Uverejnený

on

Vonku sneží, fúka mrazivý vietor, všade voňajú medovníčky a vy stále nemáte darček pre toho jedného člena rodiny, priateľa alebo nemáte darčeky pre celú rodinu. A povedzme si na rovinu. V takomto blízkom predvianočnom období  toho už moc nekúpime za lacné ceny. Avšak vždy existujú malé drobnosti, ktoré vedia potešiť a zachrániť túto situáciu.

Kupovanie kozmetiky pod stromček sa pomaly stáva tradíciou ako jedenie cesnaku pred večerou. Vždy máme však istotu, že tým nič nepokazíme.Každému sa zíde nejaká tá voňavka, šampón, či maska na tvár. Mamke lak na vlasy, babke masť na boľavé nohy a aj takého Štefana poteší  pena na holenie.

Pri oblečení musíme hľadať menšie kúsky. Dobrý nápad sú takisto tradičné ponožky. Tento darček sa dá obohatiť kúpou „vtipných“ ponožiek,na ktorých sú rôzne nápisy alebo obrázky. Ďalšou nádielkou pod stromček môžu byť papuče, rukavice a mnoho iného. Nezabúdajme taktiež aj na sekáče, kde nájdeme všeličo možné od výmyslu sveta.

„Nevyrušujte, hrám Fortnite.

Malá soška, vázička, či kalendár sa hodia všade. Aj ako darček pre blízku osobu na Vianoce. Z lacnejších vecí môžeme ešte nájsť slúchadlá, USB – kľúč … V kníhkupectve sa dá tiež nájsť lacnejšia knižka či zápisník. Ak zablúdite do hračkárne, taktiež objavíte mnoho lacnejších šialenstiev.

V neposlednom rade, môžete nejedného potešiť kvetom. Orchidea poprípade kaktus, je to na vás, na ktorý kvietok vám padne oko. Hlavne, že poteší toho druhého.

Ak sa vám zatiaľ nepáčilo nič z týchto možných darčekov, môžete niečo vytvoriť. Na internete putuje toľko rôznych DIY, že snáď môžeme len vyberať. Vypátrať sa dá všeličo vianočné, ale aj bežné. Už len my sa musíme zdvihnúť od našej pohodlnosti, a zaplniť sa pocitom šťastia pri darovaní darčeka.

Na koniec, prosím nezabúdajme v tomto nákupnom zhone Vianoc, aj na ich pokojné čaro a lásku blížnych, ktoré nás spájajú každý rok. Veď o tom sú Vianoce.

Druhá šanca

Lidl – najlepšie ceny najvyššia kvalita

Lidl je nemecká reťazec potravín, ktorý sa šíri po celej Európe a má aj pobočky v niektorých ďalších krajinách sveta. V Lidli nájdete širokú ponuku potravín a iných tovarov za veľmi výhodné ceny

Uverejnený

on

Lidl je nemecká reťazec potravín, ktorý sa šíri po celej Európe a má aj pobočky v niektorých ďalších krajinách sveta. V Lidli nájdete širokú ponuku potravín a iných tovarov za veľmi výhodné ceny. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je dobré nakupovať v Lidli:

  1. Nízke ceny: Lidl ponúka veľa tovarov za veľmi nízke ceny, čo je hlavný dôvod, prečo ľudia chodia do Lidlu nakupovať. Môžete tam nájsť množstvo potravín a iných tovarov za ceny nižšie, ako sú ceny v iných obchodoch.
  2. Široký výber: Lidl ponúka širokú škálu rôznych potravín a iných tovarov, vrátane ovocia, zeleniny, mäsa, rýb, mliečnych výrobkov, pečiva a mnoho ďalšieho. Okrem toho ponúka aj iné tovary, ako sú drogéria, oblečenie, záhradné potreby a iné.
  3. Kvalitné produkty: Lidl sa zameriava na ponúkanie kvalitných produktov za nízke ceny. Mnoho potravín, ktoré nájdete v Lidli, pochádza od lokálnych farmárov a dodávateľov, takže sú čerstvé a chutné.
  4. Výhodné akcie: Lidl pravidelne vydáva akčné letáky s výhodnými ponukami a zľavami. Môžete tak získať veľmi dobré ceny na množstvo tovarov.

V závere je dobré dodať, že Lidl je známy aj tým, že pravidelne mení svoj sortiment tovarov, takže môžete vždy nájsť niečo nové a zaujímavé. Nakupovanie v Lidli tak môže byť zábavné a výhodné zároveň.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články