fbpx
Spojte sa snami

Uverejnený

on

Žena z Dublinu sa snaží pomocou sociálnych sieti spojiť s niekým kto stratil tašku v nákupnom centre s peniazmi a vianočným nákupným zoznamom.


Emma v príspevku napísala: „V nákupnom centre Blanchardstowne sa našlo veľké množstvo peňazí so zoznamom hračiek pre deti. Jej príspevok bol zdieľaný viac ako 16 700 krát a ľudia sa k nej pridávajú.

Ďalej píše: “pred odovzdaním všetkého potrebujem, aby si mi napísal presný zoznam a popis tašky“.


zdroj: extra.ie

Pokračovať v čítaní
Reklama

Druhá šanca

Ľudia, ktorí zachraňujú našu planétu

Chcete sa stať výnimočným? Naša planéta postupne prehráva boj s nenásytným nepriateľom, človekom. Tento boj by bol stratený, keby sa na stranu Zeme nezačali pripadať uvedomelý ľudia, hrdinovia svojej doby. Chceš sa aj ty pridať k odboju zeme?

Uverejnený

on

By

Mladík a filmár Nuseir Yassin (Nas) počas svojho výletu k mŕtvemu moru zistil, že more sa stráca. Človek by si pomyslel, že ľudia úplne zabíjajú prírodu! Ale nie všetci.

Sú medzi nami ľudia, ktorý prispievajú k záchrane našej planéty. V krajinách po celom svete sa spojili skupinky ľudí a vymysleli aktivity alebo spôsob ako veľmi jednoducho prispieť k zlepšeniu životného prostredia.

Nasovi trvalo 1000 dní pokiaľ natočil o nich krátke video. Ak sa chcete pridať do klubu týchto výnimočných ľudí a záleží vám na životnom prostredí, v ktorom žijete, stačí sa len poobzerať okolo seba a nápad možno príde aj sám. Pozrite si video a inšpirujte seba aj iných.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články