fbpx
Spojte sa snami

Uverejnený

on

Keď sa povie móda, väčšina z nás chlapov si povie, že je to oblasť určená skôr pre ženy. Aj keď prídeš do obchodu, cítiš sa diskriminovaný, pretože trištvrte obchodu je s dámskym oblečením a nejaká tá štvrtinka pre nás, mužov. Skôr potom vyhľadávame špecializované obchody. No nech sa na to pozrieme akokoľvek, aj my muži chceme byť atraktívni nielen pre ženy, ale aj pre seba.

Podľa mňa, každý muž, ktorý sa o seba stará by mal mať v šatníku niekoľko nadčasových kúskov z kvalitných materiálov, ktoré dokáže vhodne skombinovať aj s módnejším oblečením.

Čo by sme mali mať v šatníku?

  1. Oblek z kvalitného materiálu, najlepšie šitý na mieru. Vyhnite sa obleku zdedenému po niekom, ktorý vám nesedí, buď je krátky, dlhý, alebo úzky, pretože sa vám veľmi ľahko môže pritrafiť príhoda s roztrhanými nohavicami.
  2. Džínsy,
  3. Niekoľko košieľ s dlhými rukávmi. Nesmieme zabudnúť ani na bielu, prípadne košeľu smotanovej farby,
  4. Športové oblečenie
  5. Koženú bundu
  6. Kožený opasok, kvalitné hodinky
  7. Kvalitné topánky do každého počasia

Ak váš šatník obsahuje všetky tieto módne nadčasové kúsky, ste správne oblečený muž, nehovorí to však nič o vašom charaktere. Ak nie, treba sa po niektorých kúskoch jednoducho len poobhliadnuť. Nezabudnite však na to, že nielen oblečenie robí nás mužov mužmi, ale aj galantné a slušné správanie.

Pokračovať v čítaní
Reklama

Životný štýl

Pretriedenie šatníka

Nevhodných vecí však v skrini stále iba pribúda, pretože tieto a podobné kecy si nahovárame nielen po sviatkoch, ale aj keď vyhadzujeme zimné veci a vyberáme letné, alebo naopak, vyhadzujeme letné a dávame naspäť zimné. Preto som sa na nový rok rozhodla, že urobím rázny krok a môj večný problém vyriešim.

Uverejnený

on

kopa oblecenia

Milé ženy,

určite to poznáte a dáte mi za pravdu, že tento krok počas kalendárneho roka urobíme viackrát. Ruku na srdce, koľkokrát ste si pretriedili skriňu a našli ste tam množstvo šálov, šatiek, tričiek, nohavíc, minisukní, svetrov a mikín typu toto je veľké, raz sa mi to môže zísť alebo toto je malé, na stopro do toho trička schudnem, však som si dala záväzok do nového roku. Nevhodných vecí však v skrini stále iba pribúda, pretože tieto a podobné kecy si nahovárame nielen po sviatkoch, ale aj keď vyhadzujeme zimné veci a vyberáme letné, alebo naopak, vyhadzujeme letné a dávame naspäť zimné. Preto som sa na nový rok rozhodla, že urobím rázny krok a môj večný problém vyriešim.

Shallow Focus Photography of Clothes

Po niekoľko hodinovom prehrabávaní sa vo všetkých veciach som dospela k celkom veľkej kope oblečenia, ktoré mi je buď veľké, alebo malé, alebo som si ho jednoducho kúpila v záchvate nákupného šialenstva a nejak som si vôbec neuvedomovala, že absolútne nekorešponduje s mojím šatníkom. 

Musím povedať, že túto veľkú akciu nemôže baba robiť nikdy sama. Kamoška s kritickým pohľadom sa vždy zíde, pretože inak budeme škrečkovať svoje oblečenie do staroby. Čo však robiť s takou kopou oblečenia. Sú to nové veci, raz dvakrát oblečené, niektoré ani raz. Nikdy som nebola nejaký fanúšik netu a netového predaja, ale teraz som sa rozhodla, že to skúsim. Našla som na facebooku rôzne skupiny, ale najviac sa mi hodila práve Všetko do 10 eur. Váhala som, či takýto predaj vôbec uskutočniť, predsa len, je to iba facebook…

Všetko oblečko sme s kamoškou pofotili, niektoré veci oblečené, niektoré nie a dali sme postupne do spomínanej skupiny. Čuduj sa svete, až som bola prekvapená, že skoro pol našej vytriedenej kopy je už preč. Ja mám peniažky, na druhej strane majú oblečko, ktoré je stále in, takže som veľmi rada, že som sa na to podujala.

Dúfam, že sa mi podarí takto rozumne predať aj ostatné veci a budem mať konečne, ako sa hovorí, dušu na mieste a teoreticky si môžem ísť kúpiť ďalšie oblečenie, ale teraz už s módnym poradcom, ktorý ma bude brzdiť v nákupnom ošiali.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články