fbpx
Spojte sa snami
Andrej

Uverejnený

on

Každý rodič sa snaží, aby jeho deti mali vždy všetko najlepšie. Táto slepá rodičovská láska sa stáva neúnosnou. Nebolo to dávno, kedy deťom stačil vystrúhaný koník alebo uštrikovaná bábika. Dnes je to úplne inak. Vlastné dieťa sa pre mnohé páry stal nedosiahnuteľný cieľ, ktorý si nebudú môcť dovoliť. Boja sa, že ich dieťa by trpelo nedostatkom hmotných statkov, na základe čoho by sa stavali terčom posmechu a šikany.

Plánovanie narodenia a výber mena

Tak ako zabezpečiť, aby sa vaše dieťa cítilo spokojne a súčasne jeho potreby nezruinovali vaše konto? Ak ste pár, ktorý si veci plánuje a vždy máte všetko premyslené, tak je rozumné si dieťa naplánovať na čas blízko pred Vianocami alebo tesne po, vďaka čomu dokážete ročne ušetriť aj 100€ na darčekoch. A na otázku: „Aký darček dostanem na narodeniny“, jednoducho odpovie: „Uvidíš pod stromčekom“. Ak postupujete rovnako aj s výberom mena pre dieťa, zabijete tak 3 muchy jednou ranou.

Ak sa vám nepáčia žiadne mená z decembra a začiatku januára, tak si zvoľte niektoré z často používaných mien, pretože dieťaťu sa často stane, že sa v škole stretne s menovcami a nebude prikladať taký silný dôraz na meniny.

Nový hit, ktorý k nám prišiel z Ameriky je usporiadanie narodeninovej oslavy, čo pre vás znamená ďalšie náklady. Ak bude mať vaše dieťa narodeniny v období, kedy sa zväčša stretávajú rodiny (napr. Vianoce, Veľká noc), tak nebude pociťovať potrebu takúto oslavu usporiadať, pretože vie, že by aj tak veľa kamarátov neprišlo.

Pri deťoch je aj tak najdôležitejšia výchova. Deťom je potrebné už o od začiatku vštepovať skromnosť, pokoru a empatiu. Pri zlej výchove budete pol roka ťahať nočné a nadčasy navyše, aby ste si mohli dovoliť nový iPhone pre svoje dieťa. Vďaka čomu sa bude ono cítiť lepšie, no na chvíľku a Vy? Na to si už odpovedzte sami.

Beauty triky

10 vecí, ktoré by si mal urobiť toto leto

Toto leto bude Tvoje !

Avatar

Uverejnený

on

By

  • Festival

Leto, zábava, teplo – toto všetko spája slovo festival. Teraz je práve čas rozprúdiť krv v žilách a začať si na plné pecky užívať. Taktiež, tu môžeš ukázať svoje kreatívne JA vo svojom outfite, účese a vyblázniť sa s dobrou partiou.

  • Chata

Alebo jednoducho aj grilovačka. Zábavná, no zároveň pokojná noc s tými správnymi ľuďmi a teplý vánok leta vždy prinesie niečo skvelé.

  • Túra

V takomto krásnom, zvyčajne slnečnom počasí sa túra hodí na jednotku. Síce sa riadne namakáš a budeš zničený, no výhľad a pocit z prekonania samého seba stojí za to.

  • Brigáda

Ku letu samozrejme patrí brigáda. Tá je pre nás vynikajúcou skúsenosťou pre ďalšie povolania, a samozrejme nezaškodí si niečo privyrobiť.

  • Za hranice Slovenska

Určite sa toto leto nebude sedieť doma. Ak sa už nevyberieš k moru, to nevadí. Stačí ak vôbec navštíviš susedných Čechov, trhy v Poľsku alebo iných susedov, a spoznáš ich kultúru.

  • Oddýchni si

Však toto ku letu patrí na 100%. O čom inom je predsa toto obdobie (hlavne pre študentov), ak aspoň raz poriadne nevypneš.

  • Vzdelávaj sa

Celý život je o učení sa. Nemusíš to preháňať. Stačí aspoň chvíľa denne. Ak sa chceš naučiť nový jazyk, hrať na gitare, variť halušky,  tak sa to nauč. Buď vzdelaný a splň si tak možno jeden z tvojich snov.

  • Choď ku vode

Teplo a voda spájajú jeden z najlepších pocitov na svete. Viac k tomu nemám čo povedať. Jednoducho je leto, tak sa bež osviežiť a relaxovať ku vode.

  • Urob niečo odvážne

Prefarbi si vlasy, daj si tetovanie, pozvi niekoho von… Sprav niečo rebelské, odvážne, nech je na čo spomínať.

  • Ži

Hlavne nezabudni, že každý deň má svoje čaro, bez toho aby si musel plniť tieto body. Užívaj si, usmievaj sa a relaxuj. Je to tvoje leto.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články