fbpx
Spojte sa snami

Uverejnený

on

Každému z nás sa stane, že pri nečakaných výdavkoch príde o financie určené na vianočné darčeky, avšak potešiť blízkych, priateľov chceme. Najhoršia možnosť, po ktorej niektorí ľudia siahajú, sú darčeky na splátky a pôžičky.

Poradíme vám tipy na lacné darčeky, ktoré sú milé, osobné a od srdca. Pri týchto darčekoch viete, že osobe, ktorá vám ich dala, na vás skutočne záleží.

Tu sú naše tipy:

  1. Šálka s vtipnou spoločnou fotkou. Tento darček je veľmi osobný a môže byť veľmi vtipný, záleží na výbere fotky.
  2. Vianočný pohár na sladké chvíle, ktorý dokáže potešiť aj mladších aj starších, záleží, čím ho naplníte, či to budú cukríky, prípadne oriešky.
  3. Vtipné ponožky, čelenky alebo rukavice vedia vyčariť úsmev na perách nejednej nezbedníčke.
  4. Muža môže potešiť zápisník na nový rok s osobnou poznámkou, srdečným venovaním.
  5. Veľmi sympatický darček je aj súbor písacích potrieb s citátmi, ktoré vystihujú danú osobu.
  6. Ak ste žena, určite vyskúšajte upiecť výborné voňavé vianočné pečivo, ktoré poteší každého. Ruku na srdce, kto nemá rád sladké?
  7. Špeciálne vyrobený kalendár na nový kalendárny rok so spoločnými fotkami.

Veríme, že ste si z nášho zoznamu vybrali. Pamätajte na to, že darček poteší trikrát – prvýkrát, keď ho pripravujeme, druhýkrát, keď ho darujeme a tretíkrát, keď vidíme radosť v očiach obdarovaného!

Krásne Vianoce prajeme!

Pokračovať v čítaní
Reklama

Druhá šanca

Ľudia, ktorí zachraňujú našu planétu

Chcete sa stať výnimočným? Naša planéta postupne prehráva boj s nenásytným nepriateľom, človekom. Tento boj by bol stratený, keby sa na stranu Zeme nezačali pripadať uvedomelý ľudia, hrdinovia svojej doby. Chceš sa aj ty pridať k odboju zeme?

Uverejnený

on

By

Mladík a filmár Nuseir Yassin (Nas) počas svojho výletu k mŕtvemu moru zistil, že more sa stráca. Človek by si pomyslel, že ľudia úplne zabíjajú prírodu! Ale nie všetci.

Sú medzi nami ľudia, ktorý prispievajú k záchrane našej planéty. V krajinách po celom svete sa spojili skupinky ľudí a vymysleli aktivity alebo spôsob ako veľmi jednoducho prispieť k zlepšeniu životného prostredia.

Nasovi trvalo 1000 dní pokiaľ natočil o nich krátke video. Ak sa chcete pridať do klubu týchto výnimočných ľudí a záleží vám na životnom prostredí, v ktorom žijete, stačí sa len poobzerať okolo seba a nápad možno príde aj sám. Pozrite si video a inšpirujte seba aj iných.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články