fbpx
Spojte sa snami
Renáta

Uverejnený

on

Každému z nás sa stane, že pri nečakaných výdavkoch príde o financie určené na vianočné darčeky, avšak potešiť blízkych, priateľov chceme. Najhoršia možnosť, po ktorej niektorí ľudia siahajú, sú darčeky na splátky a pôžičky.

Poradíme vám tipy na lacné darčeky, ktoré sú milé, osobné a od srdca. Pri týchto darčekoch viete, že osobe, ktorá vám ich dala, na vás skutočne záleží.

Tu sú naše tipy:

 1. Šálka s vtipnou spoločnou fotkou. Tento darček je veľmi osobný a môže byť veľmi vtipný, záleží na výbere fotky.
 2. Vianočný pohár na sladké chvíle, ktorý dokáže potešiť aj mladších aj starších, záleží, čím ho naplníte, či to budú cukríky, prípadne oriešky.
 3. Vtipné ponožky, čelenky alebo rukavice vedia vyčariť úsmev na perách nejednej nezbedníčke.
 4. Muža môže potešiť zápisník na nový rok s osobnou poznámkou, srdečným venovaním.
 5. Veľmi sympatický darček je aj súbor písacích potrieb s citátmi, ktoré vystihujú danú osobu.
 6. Ak ste žena, určite vyskúšajte upiecť výborné voňavé vianočné pečivo, ktoré poteší každého. Ruku na srdce, kto nemá rád sladké?
 7. Špeciálne vyrobený kalendár na nový kalendárny rok so spoločnými fotkami.

Veríme, že ste si z nášho zoznamu vybrali. Pamätajte na to, že darček poteší trikrát – prvýkrát, keď ho pripravujeme, druhýkrát, keď ho darujeme a tretíkrát, keď vidíme radosť v očiach obdarovaného!

Krásne Vianoce prajeme!

Beauty triky

10 vecí, ktoré by si mal urobiť toto leto

Toto leto bude Tvoje !

Avatar

Uverejnený

on

By

 • Festival

Leto, zábava, teplo – toto všetko spája slovo festival. Teraz je práve čas rozprúdiť krv v žilách a začať si na plné pecky užívať. Taktiež, tu môžeš ukázať svoje kreatívne JA vo svojom outfite, účese a vyblázniť sa s dobrou partiou.

 • Chata

Alebo jednoducho aj grilovačka. Zábavná, no zároveň pokojná noc s tými správnymi ľuďmi a teplý vánok leta vždy prinesie niečo skvelé.

 • Túra

V takomto krásnom, zvyčajne slnečnom počasí sa túra hodí na jednotku. Síce sa riadne namakáš a budeš zničený, no výhľad a pocit z prekonania samého seba stojí za to.

 • Brigáda

Ku letu samozrejme patrí brigáda. Tá je pre nás vynikajúcou skúsenosťou pre ďalšie povolania, a samozrejme nezaškodí si niečo privyrobiť.

 • Za hranice Slovenska

Určite sa toto leto nebude sedieť doma. Ak sa už nevyberieš k moru, to nevadí. Stačí ak vôbec navštíviš susedných Čechov, trhy v Poľsku alebo iných susedov, a spoznáš ich kultúru.

 • Oddýchni si

Však toto ku letu patrí na 100%. O čom inom je predsa toto obdobie (hlavne pre študentov), ak aspoň raz poriadne nevypneš.

 • Vzdelávaj sa

Celý život je o učení sa. Nemusíš to preháňať. Stačí aspoň chvíľa denne. Ak sa chceš naučiť nový jazyk, hrať na gitare, variť halušky,  tak sa to nauč. Buď vzdelaný a splň si tak možno jeden z tvojich snov.

 • Choď ku vode

Teplo a voda spájajú jeden z najlepších pocitov na svete. Viac k tomu nemám čo povedať. Jednoducho je leto, tak sa bež osviežiť a relaxovať ku vode.

 • Urob niečo odvážne

Prefarbi si vlasy, daj si tetovanie, pozvi niekoho von… Sprav niečo rebelské, odvážne, nech je na čo spomínať.

 • Ži

Hlavne nezabudni, že každý deň má svoje čaro, bez toho aby si musel plniť tieto body. Užívaj si, usmievaj sa a relaxuj. Je to tvoje leto.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články