fbpx
Spojte sa snami

Uverejnený

on

Ešte nemáš všetky darčeky? Prečo nevyužiješ najlepšiu a najlacnejšiu ponuku skupiny všetko do 10€. Čo sa predávalo v skupine dnes? Tu su naše štyri odporúčania na výhodný nákup na dnes.

Ako obvykle je v skupine najrôznejšia ponuka detského oblečenia. Pani Martina predáva krásne detské topánky za bezkonkurenčnú cenu 7€.

Zrejme rýchlo sa predá školská taška z barbie od Grétky iba za 5€.

Vonku sa nám už poriadne ochladilo a mnohý z nás siahnu po zimnej obuvi. Dnešný deň sa s ponukami so zimnou obuvou, akoby vrece roztrhlo.

Miriam ponuka panskú obuv vo veľkosti 39 a 37 po 10€.

Z kategórie čo najzaujímavejšie sa v skupine predávalo za zmienku určite stoji príspevok Dominiky ,ktorá predáva vianočný návlek na stoličku iba za 1,89€ kus.

Tieto ako aj mnoho ďalších veľmi výhodných ponúk nájdete ju v našej Facebook skupine Všetko do 10€.

Pokračovať v čítaní
Reklama

Druhá šanca

Lidl – najlepšie ceny najvyššia kvalita

Lidl je nemecká reťazec potravín, ktorý sa šíri po celej Európe a má aj pobočky v niektorých ďalších krajinách sveta. V Lidli nájdete širokú ponuku potravín a iných tovarov za veľmi výhodné ceny

Uverejnený

on

Lidl je nemecká reťazec potravín, ktorý sa šíri po celej Európe a má aj pobočky v niektorých ďalších krajinách sveta. V Lidli nájdete širokú ponuku potravín a iných tovarov za veľmi výhodné ceny. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je dobré nakupovať v Lidli:

  1. Nízke ceny: Lidl ponúka veľa tovarov za veľmi nízke ceny, čo je hlavný dôvod, prečo ľudia chodia do Lidlu nakupovať. Môžete tam nájsť množstvo potravín a iných tovarov za ceny nižšie, ako sú ceny v iných obchodoch.
  2. Široký výber: Lidl ponúka širokú škálu rôznych potravín a iných tovarov, vrátane ovocia, zeleniny, mäsa, rýb, mliečnych výrobkov, pečiva a mnoho ďalšieho. Okrem toho ponúka aj iné tovary, ako sú drogéria, oblečenie, záhradné potreby a iné.
  3. Kvalitné produkty: Lidl sa zameriava na ponúkanie kvalitných produktov za nízke ceny. Mnoho potravín, ktoré nájdete v Lidli, pochádza od lokálnych farmárov a dodávateľov, takže sú čerstvé a chutné.
  4. Výhodné akcie: Lidl pravidelne vydáva akčné letáky s výhodnými ponukami a zľavami. Môžete tak získať veľmi dobré ceny na množstvo tovarov.

V závere je dobré dodať, že Lidl je známy aj tým, že pravidelne mení svoj sortiment tovarov, takže môžete vždy nájsť niečo nové a zaujímavé. Nakupovanie v Lidli tak môže byť zábavné a výhodné zároveň.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články