Spojte sa snami
Avatar

Uverejnený

on

AMomentálne je rozšírená téma cryptomien, hlavne bitcoinu. Kdekade počúvate od svojich známych o ťažení kryptomien a podobne. Našli sme spôsob ako si môže zarobiť bitcoin aj úplný laik. Čo nato potrebujete? Je to úplne jednoduché. Stiahnite si tento webový prehliadač, používajte ho čo najviac a automaticky ťažíte bitcoin.

Keď budete šíriť túto možnosť medzi ďalších známych a oni budú používať webový prehliadač tak získate ešte viacej bitcoinu a rýchlosti potrebnej na ťaženie. Ako to dosiahnete?

  1. Choďte na hlavnú stránku stiahnutého prehliadača a kliknite na „get boost“
  • Skopírujte URL link a šírte ho ďalej

Na ich oficiálnej stránke hovoria konkrétne toto:

Začnite zarábať ešte dnes – uverejnite promo post s vašim osobným odkazom (skopírovaná linka z bodu 2.) v účtoch sociálnych médií a iných, ktoré používate najviac. Povzbudzujte a motivujte ľudí, aby nainštalovali prehliadač a stali sa aktívnymi užívateľmi. Čím viac príspevkov vytvoríte, tým väčšia je vaša ťažobná sieť a vyššie príjmy.

Pre stiahnutie prehliadača kliknite sem

Druhá šanca

Ako si spomenúť na zosnulých a zároveň myslieť na našu planétu?

Prichádzajú sviatky, pri ktorých si spomíname na svojich blízkych.
Tieto dni sú spojené s úpravou hrobov, pri ktorých vznikajú veľké množstvá odpadu. Avšak existujú alternatívy, ktoré sú šetrnejšie pre našu planétu.

Avatar

Uverejnený

on

By

Už dlhšiu dobu môžeme vnímať, ako konzum presakuje spoločnosť. Pozorujeme to na pohodlnom spôsobe života, naháňaním sa za materiálnymi vecami či zmenenými hodnotami ľudí. Odvšadiaľ sa na nás valia hrozby zo znečistenia našej planéty. Je dôležité aby sme si uvedomovali zodpovednosť za svoje činy a ich možný dopad na svet okolo nás. Veľa krát máme na výber, ktorú voľbu si zvolíme.

Prichádzajú sviatky, počas ktorých si pripomíname na našich zosnulých. S čím je spojená úprava a ozdobovanie hrobov. Hlavne v týchto dňoch, budeme môcť vidieť cintoríny plné umelých kvetov či plastových svietnikov. Je pravda, že umelý veniec na hrobe dlho vydrží, neopadáva, netrúsi sa z neho a kvetom netreba dolievať vodu. Avšak treba sa zamyslieť, aký dopad to má na ekológiu. Na ich výrobu sa spotrebujú tony plastov.

Lepšou alternatívou sú živé kvety. Tradičné kvety, ktorými môžeme ozdobiť hroby sú chryzantémy. Pri priaznivom počasí vydržia dlho a ich cena je tiež prijateľná. Živé kvety nie sú však jediné možnosti, ktoré sa nám ponúkajú. Vhodnou alternatívou sú aj venčeky z ihličia, ktoré si zvládnete vyrobiť aj sami doma a pozitívne to ovplyvní vašu peňaženku. Do dušičkového venca môžeme pridávať aj vetvičky s plodmi, ideálne sú šišky, šípky, trnky, žalude či listy. Na dozdobenie použite peknú látkovú stuhu.

Cintoríny sú taktiež preplnené plastovými kahancami, rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Pri výbere kahancov odporúčame tie zvoliť tie sklenené. Po Dušičkách sa však postaraj o to, aby všetko skončilo tam kde má, príroda sa ti poďakuje. Ak chceš zapojiť tvoju kreativitu tak si originálny svietnik môžeš vyrobiť aj zo zaváraninového pohára.

Pokračovať v čítaní

Najčítanejšie články